adobe-reader Norint redaguoti PDF formato dokumentus reikia turėti Adobe Acrobat Professional ar panašią brangiai kainuojančią programą. Šiame internetiniame puslapyje galėsite nemokamai pakeisti PDF formato dokumentą į Word DOC ar RTF formatą ir redaguoti jį su Microsoft Word, Excel, OpenOffice, WordPerfect ar kita turima biuro programa ir vėliau vėl išsaugoti PDF formatu.

Pasirinkite norimą konvertuoti PDF dokumentą, įveskite el. pašto adresą kurio bus atsiųstas pakeistas į Word DOC ar RTF formatą

pdftoword1

Po kelių minučių į nurodytą el. paštą bus atsiųstas pakeistas dokumentas

pdftoword3

PDF į Word puslapis

parašė admin \ pažymeta:


10 Komentarai temoje “PDF dokumentų keitimas į Word DOC ar RTF”

 1. 1. Albina :

  Laba diena,
  man reikia iš PDF formato pakeisti į Word doc. apie 70 psl teksto. Kaip man atsiūsti tą tekstą su brėžiniais (ar galiu iš savo pašto dėžutės?), nes čia nematau kur jį prikabinti.Ar tai tikrai nemokama?

 2. 2. Nerijus :

  Taigi Step1 ikelti dokumenta.
  Tik vargu ar iseis ikelti is pasto dezutes…teks i kompa parsisiusti ir is ten sukelti po viena

 3. 3. stefanija :

  sudas

 4. 4. patikejau :

  uzsidet paveiksliuka ant wordinio lapo moka kiekvienas, nesuprantu koks tada cia sitos programos privalumas, kvailiu ieskojimas?

 5. 5. Nerijus :

  Programos privalumas, kai reikia redaguoti PDF dokumentus.

 6. 6. Erikas :

  nezinau bet man konvertuoja i kazkokius heroglifus…kodel? ka daryti?

 7. 7. virginija :

  laba diena, tai kaip pirmą žingsnį padaryt?

 8. 8. Jurgita :

  tai kad neina paspausti ant to step 1

 9. 9. Vytas :

  Norėčiau ir aš gauti tą pakeistą dokumentą. Ačiū.
  Vytas

 10. 10. Arikashirinkaterikiku :

  Karvė Sausis 7 d, 2011Bijoti šitos naujovės yra netgi labai ovbektyjių priežasčių augančios kainos, ypač tos, kurios pas mus pigesnės. Paprastam žmogui trumpalaikiam (kelių metų) kontekste tai nenaudinga. Dabartinė Euro krizė dar netgi išteisina tą savanaudiškumą pasirodo ir ilgalaikėje perspektyvoje ne viskas rožėmis klota.Šiaip tai turint fiksuotą kursą su EUR, mums nėra jokio reikalo skubėti sąskaitas priimti galime bet kuria valiuta, išrašyti tiek LTL, tiek EUR, todėl verslui tai netrukdo.

Komentuoti