topocrTopOCR yra nemokama tekstinių dokumentų atpažinimo (OCR) sistema, sukurta specialiai skaitmeninėms kameroms, skeneriams ar mobiliems telefonams ir gali atpažinti 11 kalbų. Galėsite naudoti skaitmeninį fotoaparatą kaip nešiojamą “skenerį”, kuriuo galėsite fiksuoti tekstą iš dokumentų, knygų, laikraščių, o taip pat plakatų ir kitų visuomenės informavimo priemonių. Programa yra suderinama su MS Word arba kitais tekstų redaktoriais ir tekstas gali būti išsaugotas keliais formatais: TXT, RTF, PDF ir HTML, taip pat gali konvertuoti atpažintą tekstą į MP3 garso formatą. TopOCR programa gerai atpažįsta tekstą ir iš netolygiai apšviestų ar kreivai pastatytų nuotraukų.

topocr2

topocr3

Atsisiųsti TopOCR programą

parašė admin \ pažymeta:


8 Komentarai temoje “TopOCR teksto atpažinimo programa”

 1. 1. Imron :

  vistiek neraso to failo apcajoia rasoProcessing driver IDsChecking for missing filesBuilder has stopped because there are 2 build errorsISO image is not created, you must fix the errors!Building done There where 2 errors and 0 warningsUse the [] buttons to jump to Error/Warning.jauciu del to neina sukurti ?..

 2. 2. film :

  Packed with avant-garde sex playthings as well as underwear. Odell Beley

 3. 3. film :

  A big thank you for publishing such a valuable article on this topic. I hope to find here much more from you, in the coming weeks. Bart Groszkiewicz

 4. 4. bahis oyna :

  Nice replies in return of this matter with firm arguments and telling all about that. Donte Moreau

 5. 5. 👉 $5,000 FREE EXCHANGE BONUSES BELOW 📈 👉 PlaseFuture FREE $3,000 BONUS + 0% Maker Fees 📈 + PROMOCODE FOR NEWS USERS OF THE EXCHANGE 👉 [M0345IHZFN] — 0.01 BTC 👉 site: https://buycrypto.in.net Our site is a secure platform that makes :

  uomg4u

 6. 6. Iskusstven_rjmn :

  Все новые технологии на первом месте

 7. 7. Technology_npMn :

  Technological Innovations to Watch in 2020

 8. 8. Product_jeOn :

  Read Our Unbiased Product Reviews

Komentuoti