XnView

XnView – viena geriausia tarp tokių nemokamų programų, supranta apie 400 grafinių formatų, vaizdą gali konvertuoti į 50 formatų, supranta net audio ir video formatus. Programa gali tiesiogiai dirbti su skeneriu, nuskenuotas, peržiūrimas nuotraukas galima patogiai kopijuoti, konvertuoti, padaryti sumažintų paveiksliukų lapą (contact sheet) ar nuotraukų demonstraciją (slide show). Programa turi galimybes daryti nuotraukų korekcijas. Yra visos pagrindinės funkcijos: apkarpymas, didinimas/mažinimas, šviesumo, kontrasto, spalvų korekcija, teksto uždėjimas ir daugybė vaizdo transformacijos funkcijų. Galima net naudoti Photoshop įskiepius (plugins). Viena iš patogesnių funkcijų – ekrano kopiją. Tereikia nurodyti aktyvų klavišą ir jį paspaudus, atsidaro XnView su ekrano vaizdo kopija.

[imageflow id=“1″]

Naujausią programos versiją galite atsisiųsti iš gamintojo puslapio

parašė admin \ pažymeta:


2 Komentarai temoje “XnView programa”

  1. 1. Cindy :

    Del biosio proembla ijungiu bios randu boot viskas kaip pas tave betvietoj [CD:ROM…] pas mane yra [cd/dvd] ir vietoj [HDD..] pas mane yra kazkoksdar kitoks.Ka daryt,beto as instaliuoju windows vista.

  2. 2. 👉 $5,000 FREE EXCHANGE BONUSES BELOW 📈 👉 PlaseFuture FREE $3,000 BONUS + 0% Maker Fees 📈 + PROMOCODE FOR NEWS USERS OF THE EXCHANGE 👉 [M0345IHZFN] — 0.01 BTC 👉 site: https://buycrypto.in.net Our site is a secure platform that makes :

    1xtuq3

Komentuoti